Standart Çay Makineleri

Standart Çay Makineleri  Çay Ocakları, silver çay makineleri,60 ile 500 bardaklı, modelleri indirimli ve  en ucuz fiyatlarla,  ücretsiz kargo ile  setustuburada'da sizleri bekliyor. 

Grid View:
Quickview

Silver 60 Bardak Standart Çay Makinesi 7 Litre

(0)
349,00TL

Silver 60 Bardak Standart Çay Makinesi 7 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay seviy..

Quickview

Silver 80 Bardak Standart Çay Makinesi 9 Litre

(0)
409,00TL

Silver 80 Bardak Standart Çay Makinesi 9 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay seviy..

Quickview

Silver 120 Bardak Standart Çay Makinesi 12 Litre

(0)
459,00TL

Silver 120 Bardak Standart Çay Makinesi 12 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay sev..

Quickview

Silver 160 Bardak Standart Çay Makinesi 15 Litre

(0)
489,00TL

Silver 160 Bardak Standart Çay Makinesi 15 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay sev..

Quickview

Silver 250 Bardak Standart Çay Makinesi 23 Litre

(0)
559,00TL

Silver 250 Bardak Standart Çay Makinesi 23 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay sev..

Quickview

Silver 400 Bardak Standart Çay Makinesi 36 Litre

(0)
889,00TL

Silver 400 Bardak Standart Çay Makinesi 36 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay sev..

Quickview

Silver 500 Bardak Standart Çay Makinesi 50 Litre

(0)
1.059,00TL

Silver 500 Bardak Standart Çay Makinesi 50 Litre- Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir.- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.- 8 boy model mevcuttur.- Hijyenik ve dayanıklıdır.- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.- Isı yalıtımlı kulpları vardır.- Ürünün su ve çay sev..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)