Çorba Isıtıcıları

Çorba ısıtıcıları, çorba ısıtıcı Kazanı, silver çorba kazanları, yuvarlak, bakır ,çorba ısıtıcı kazanları modelleri indirimli ve  en ucuz fiyatlarla, ücretsiz kargo ile  setustuburada'da sizleri bekliyor.


Grid View:
-31%
Quickview

Silver Çorba Isıtıcı İnox 9 lt

(0)
540,00TL 785,00TL

Silver Çorba Isıtıcı İnox 9 ltCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir parçadır.- Hij..

-31%
Quickview

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 13 lt Sarı

(0)
650,00TL 945,00TL

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 13 lt SarıCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir p..

-31%
Quickview

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 13 lt Siyah

(0)
650,00TL 945,00TL

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 13 lt SiyahCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir ..

-31%
Quickview

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 9 lt Sarı

(0)
520,00TL 755,00TL

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 9 lt SarıCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir pa..

-31%
Quickview

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 9 lt Siyah

(0)
520,00TL 755,00TL

Silver Elit Çorba Isıtıcı Kazanı 9 lt SiyahCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir p..

-34%
Quickview

Silver Çorba Isıtıcı İnox 13 lt

(0)
680,00TL 1.025,00TL

Silver Çorba Isıtıcı İnox 13 ltCihaz, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (toplu yemek servisi veren işletmeler,restoranlar, turistik tesisler, büfeler gibi) pişirilmiş çorbanın servisi için üretilmiştir.- Ürün servis ekipmanıdır.- Ürün çorbanın sıcak kalmasını sağlar.- Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir parçadır.- Hi..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)