Sıfır Atık Çöp Kovaları

Sıfır Atık Çöp Kovaları ,Sıfır Atık Projeleri ,Sıfır Atık Geri Dönüşüm Seti ,Geri Dönüşüm Kutusu ,Sıfır Atık Kutusu ,Sıfırı Atık Çöp Kutusu ,Ayrıştırma Kutuları ,Sıfır Atık Kutuları Fiyatları modelleri indirimli ve  en ucuz fiyatlarla, ücretsiz kargo ile  setustuburada'da sizleri bekliyor.

Grid View:
Quickview

70 Litre Yeşil Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Yeşil Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-159MarkaEYS Stok DurumuVar..

Quickview

70 Litre Mavi Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Mavi Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-160MarkaEYS Stok DurumuVar..

Quickview

70 Litre Gri Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Gri Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-161MarkaEYS Stok DurumuVar..

Quickview

70 Litre Mor Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Mor Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-162MarkaEYS Stok DurumuVar..

Quickview

70 Litre Sarı Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Sarı Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-161MarkaEYS Stok DurumuVar..

Quickview

70 Litre Siyah Sıfır Atık Çöp Kovası

(0)
70,00TL

70 Litre Siyah Sıfır Atık Çöp KovasıÜrün, endüstriyel hizmet veren tesislerin mutfaklarında (cafeler, restoranlar, turistik tesisler, büfeler,okul,kantin ve hastaneler gibi) çöp ayırıştırıcı için üretilmiştir. Diğer ÖzelliklerStok KoduEYS-161MarkaEYS Stok DurumuVar..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)