1)  Kargo ücretsiz mi?
Tüm ürünlerde kargo ücretsizdir. 

 

2) Ürün satın almak için üye olmak gerekli midir?
Ürün satın almak için üye olmanız gerekmez. Üye olmadan ürünleri sepete eklediğinizde misafir alışverişi seçerekte alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

3) Üye olurken T.C kimlik numaramı girmek zorunda mıyım?   
Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünler fatura ile size teslim edilir ve fatura işlemleri için T.C kimlik numarası gereklidir. Güvenlik gereği kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

 

4) Sorularım için size nasıl ulaşabilirim?
Tüm sorularınız için "0533 654 12 27 - 0532 0569518" numaralı telefonlarımızdan, sağ alt köşedeki "Canlı Destek" seçeneğinden veya "info@setustuburada.com" mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

5) Aradığım ürünü kolay şekilde nasıl bulabilirim?   
Sitemiz içerisinde üst bölümdeki arama çubuğuna ürün adı, kodu yada içerisinde geçen herhangi bir kelime yazmanız yeterli olacaktır.

 

6) Kredi kartı ile ürün satın alırken güvenebilirmiyim?
İnternet sitemizde %100 güvenli "paytr" ödeme altyapısı kullanılmaktadır. Alışveriş esnasında sizden istenilen kredi kartı bilgileri tarafımızdan görüntülenmemekte, doğrudan banka merkezlerine ulaşmakta telefonunuza sms onayı gelmekte ve bize sadece onay bilgisi gelmektedir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 

7) Satın aldığım ürünler garantili midir?
Sitemizden aldığınız tüm ürünler 2 yıl üretici firma garantisi kapsamındadır.

 

8) Hangi kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirim?
Sitemiz üzerinden tüm "Bonus, Axess, World, Maximum, Cardfinans ve Paraf" özellikli kredi kartları ile 6 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz.

  

9) Yaptığım alışverişlerin teslimatı nasıl yapılır?   
Satın almış olduğunuz ürün, anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile adrese teslim edilir.