Portakal Sıkma Makineleri

Grid View:
-21%
Quickview

Ev Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi

(0)
220,00TL 280,00TL

Ev Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi- Üründe elektrostatik gümüş dövme desenli boya kullanılmıştır. - Portakal,Greyfurt,Mandalina ve Limon gibi narenciye meyvelerinin sıkılmasında kullanılır. - Ürün güçlü gövdeden üretilmiştir. Sanayi Modeldir.- Özel açılı kramiyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.- Ürün sık kullanım için üretilmiştir...

-11%
Quickview

Sanayi Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi

(0)
245,00TL 275,00TL

Sanayi Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi- Üründe elektrostatik gümüş dövme desenli boya kullanılmıştır. - Portakal,Greyfurt,Mandalina ve Limon gibi narenciye meyvelerinin sıkılmasında kullanılır. - Ürün güçlü gövdeden üretilmiştir. Sanayi Modeldir.- Özel açılı kramiyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.- Ürün sık kullanım için üretilmiş..

-20%
Quickview

Remta Lüx Portakal Sıkma Makinası

(0)
1.239,00TL 1.557,60TL

Remta Lüx Portakal Sıkma Makinası• Ürünler paslanmaz çelik gövdeden üretilmiştir.• Kullanımı basit ve kolaydır. Taze meyve suyu ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.• Uzun ömürlü ve sessiz çalışan ve enerji tasarrufu sağlayan motora sahiptir.• Kolay sökülüp takılması sayesinde temizlenebilmesi kolaydır.• İçerisinde limon ve portakal olmak üzere 2..

-31%
Quickview

Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı

(0)
5.074,00TL 7.316,00TL

Profesyonel Katı Meyve SıkacağıMeyve ve sebzeleri, ekstra büyük besleme borusuna bütün olarak atabilirsiniz ve böylece kesmenize ya da parçalamanıza gerek kalmaz. Motoru 700W gücünde çalışır ve hızlı bir şekilde meyve sularını hazırlar. 2 Lt’lik posa kabı bir defada daha fazla meyve suyu yapmanızı sağlar. - Ürünler paslanmaz çelik gövdede..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)