Jumbo Çay Makineleri

Jumbo Çay Makineleri  jumbo  Çay Makinesi, Çay Ocakları, silver çay makineleri fiyatları modelleri indirimli ve  en ucuz fiyatlarla, ücretsiz kargo ile  setustuburada'da sizleri bekliyor.

Grid View:
Quickview

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 13 Litre Kırmızı

(0)
1.019,00TL

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 13 Litre KırmızıÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 13 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan ar..

Quickview

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 13 Litre Siyah

(0)
1.019,00TL

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 13 Litre SiyahÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 13 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan aras..

Quickview

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 23 Litre Kırmızı

(0)
1.159,00TL

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 23 Litre KırmızıÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 13 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan ar..

Quickview

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 23 Litre Siyah

(0)
1.159,00TL

Silver 2 Demlikli Elit Çay Makinesi 23 Litre SiyahÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 13 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan aras..

Quickview

Silver 3 Demlikli Elit Çay Makinesi 40 Litre Kırmızı

(0)
1.619,00TL

Silver 3 Demlikli Elit Çay Makinesi 40 Litre KırmızıÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 40 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine üç adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan ara..

Quickview

Silver 3 Demlikli Elit Çay Makinesi 40 Litre Siyah

(0)
1.619,00TL

Silver 3 Demlikli Elit Çay Makinesi 40 Litre SiyahÖzel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen,jumbo model elektrikli çay kazanı 40 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine üç adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup, demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazan arası..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)