EYS MUTFAK EKİPMANLARI TİCARET

Grid View:
Quickview

Ev Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi

(0)
249,00TL

Ev Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi- Üründe elektrostatik gümüş dövme desenli boya kullanılmıştır. - Portakal,Greyfurt,Mandalina ve Limon gibi narenciye meyvelerinin sıkılmasında kullanılır. - Ürün güçlü gövdeden üretilmiştir. Sanayi Modeldir.- Özel açılı kramiyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.- Ürün sık kullanım için üretilmiştir...

Quickview

Sanayi Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi

(0)
269,00TL

Sanayi Tipi Kollu Portakal Sıkma Makinesi- Üründe elektrostatik gümüş dövme desenli boya kullanılmıştır. - Portakal,Greyfurt,Mandalina ve Limon gibi narenciye meyvelerinin sıkılmasında kullanılır. - Ürün güçlü gövdeden üretilmiştir. Sanayi Modeldir.- Özel açılı kramiyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlar.- Ürün sık kullanım için üretilmiş..

Kısa zamanda gelecek
Quickview

Sanayi Tipi Manuel Patates Dilimleme Makinesi

(0)
595,00TL

Sanayi Tipi Manuel Patates Dilimleme Makinesi• Kabukları soyulmuş patateslerin 9x9 mm ölçülerinde dilimlenmesi için kullanılır.• Özel Alüminyum dış gövdeye sahiptir ve elektrostatik boya ile boyanmıştır. Bu sayede ergonomik ve daha uzun ömürlü kullanım elde edilmesini sağlar.• Presin içindeki bıçaklar paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, daha sağl..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)